K čemu se vám doma hodí uzavíratelné sáčky

http://www.lidovky.cz/cia-a-fbi-varuji-spojence-rusko-bude-chtit-ovlivnit-volby-napric-evropou-14n-/zpravy-svet.aspx%3Fc%3DA170107_095242_ln_zahranici_ele 8pt“>K dekorativním drobnostem – pokud patříte mezi kreativní jedince, kteří rádi zhotovují umělecké a dekorativní předměty, uzavíratelné sáčky se vám budou určitě hodit. Vložíte do nich korálky, dřevěné kolíčky, drobná písmenka, sponky, šroubky, drátky, očka, kousky textilu, tkaničky, mašle, knoflíky a spoustu dalších drobných předmětů, které by se jinak povalovaly v šuplíku, anebo byste je vkládali do plastových či kartonových krabiček a ty by zabíraly spoustu místa.

kuličky na hraní

K trvanlivým potravinám – chcete-li alespoň trochu změnit životní styl k lepšímu a začít se zdravějšími potravinami, jako jsou ořechy a semínka ke klíčení, luštěniny, celozrnné obiloviny, sušené ovoce, superpotraviny a zdravé tuky, můžete předností uzavíratelných sáčků, které se ke skladování trvanlivých potravin přímo nabízí. V sáčcích lze skladovat tyto potravinové zdroje i několik let, uvnitř jsou dobře zabezpečené a ve skladovacích prostorách nezaberou tolik místa, jako v jiných nádobách.

kostičky puzzle

K textiliím a obuvi – ukládáte sezonní oblečení do vestavěné skříně? Pak se vám velké rozměry sáčků se zipem budou hodit, protože ochrání oděvy a obuv před prachem a vlhkostí a zároveň nebudou ovlivňovat ostatní oblečení ve skříni svým odérem. Kupříkladu pokud je z vaší letní obuvi cítit typický chodidlový odér, a neradi používáte syntetické deodoranty, v sáčku bude vaše obuv bezpečně uzavřena.

K hračkám – vaše ratolesti můžete vést již od útlého mládí ke smyslu pro pořádek a uzavíratelné sáčky jim pomohou ukládat hračky tak, aby o nich měly přehled. Například do nich mohou vkládat kuličky, pastelky, figurky, hrací kostky, karty a další drobnosti, s nimiž si hrají. Naučte děti se sáčky správně pracovat – uzavírat je a otevírat, aby je nepotrhaly a aby jim dlouho sloužily. Sáčky jsou navíc transparentní, tak je děti nemusí ani popisovat a ihned uvidí, co se nachází uvnitř.

Doporučené články