Jak dodat vaší pleti hydrataci?

Hydratování vaší pleti je velmi důležité, a proto byste se na ni měli v rámci své skin care zaměřit. Dávku hydratace potřebují všechny typy pleti, zejména suchá pleť. Ta bez pravidelné hydratace může být podrážděná, suchá již na pohled, a to může vést až k předčasným vráskám. Lidé s mastnou pletí si obvykle myslí, že hydrataci nepotřebují. Jenomže to, že se pleť příliš mastí, může být právě známka toho, že má málo hydratace. Pokud vás trápí mastná pleť, zkuste zařadit do své péče o pleť více hydratačních přípravků a je dost možné, že se vaše problémy s mastnotou zmírní.

sérum

A jak dodat pleti více hydratace? Na hydratační složky se zaměřte především v těch produktech, které na pleti zůstávají. Můžete samozřejmě používat i hydratační čističe, ale u těch se zaměřte spíše na to, aby dobře plnili svou funkci. Tedy odlíčit a vyčistit vaši pleť. Mimořádnou dávku hydratace vám dodají https://echo24.cz/a/Sz5je/rozchod-s-obamovou-politikou-usa-zrejme-dodaji-ukrajine-zbrane pleťové masky. Nejlepší pleťovou masku si musí vybrat každý sám. Někomu vyhovují nejvíce klasické krémové, které nanesete na obličej, necháte působit a potom smyjete. Na dodání hydratace jsou také skvělé pláténkové masky, které jsou napuštěné sérem s vysokým procentem účinných látek. Na hydratační masky se soustředí především korejská kosmetika.

masky

Ve vaší rutině by nemělo chybět ani hydratační sérum. To můžete používat jak ráno, tak večer. Sérum se dává jako předposlední krok rutiny, tedy před krémem, a vždy na dokonale vyčištěnou pleť. Použít můžete hydratační sérum s komplexem více složek anebo takové, které obsahují jednotlivé hydratační složky. To můžou být různé výživné oleje nebo třeba kyselina hyaluronová. Posledním hydratačním krokem je krém. Ten nemá většinou funkci vyloženě vaši pleť hydratovat, ale uzamknout v ní hydrataci, kterou jste dodali v předchozích krocích a tím zajistit, že vaše pleť bude hydratovaná po dlouhou dobu.

Doporučené články