Zima se blíží

Pomalu k nám přichází zimní období. Období krásných pletených svetříků, zateplených zimních bund, kozaček s kožíškem a zateplených legín https://www.disstyle.cz/zateplene-leginy. Po ročním čekání se budeme moci zase vydat na hory a užívat si zimních radovánek a zimních sportů v plném rozsahu. Nezapomínejte se dostatečně obléct, aby na Vás nebo Vaši rodinu neskočil nepříjemný bacil. Vždy musíte mít především nohy v teple! Takže se nebojte sáhnout po teplých ponožkách.

zima - sníh

Vhodné oblečení nemusí být striktně to nejdražší. Vždy se dívejte na materiál, ze kterého jsou produkty vyrobeny, protože se nás obchodníci často snaží nalákat na značku, ale ve výsledku produkt nestojí za tu cenu, co požadují. Velmi oblíbeným kouskem oblečení jsou oblečení podšitá fleecem či kožíškem. Tyto materiály mohou být podšívkou čehokoliv (v botách, zimních bundách, rukavicích, čepicích atp.). Díky široké škále výběru si každý může vybrat k čemu ho srdce táhne nejvíce. Různé barvy i vzory jsou na trhu ve velkém množství.

zima - žena

Nezapomínejte u dětí, že rádi před svými vrstevníky „frajeří“ a tak se snaží vypadat co nejvíce „cool“. Nechávají si tedy zimní bundy, čepice, rukavice, šály a podobně často doma.

Každý rok máme stanovené jiné trendy, které se většina mužů a žen snaží napodobit. Trendy nám většinou představují slavné osobnosti či slavné modelky, které předvádějí nejnovější modely na módních přehlídkách. Módní přehlídky bývají velice exkluzivní a dostávají se tam lidé z vyšší vrstvy společnosti. Nejsou ale striktně dveře zavřené pro úplně všechny.

Dbejte také na zvýšenou prevenci před možným onemocněním. Nepříjemná angína anebo chřipka Vás může upoutat na lůžko i na několik dní. Používejte vždy antibakteriální gel na ruce a myjte si dostatečně ruce, pijte horké čaje s medem a snažte se vyhnout nežádoucímu stresu, který dokáže udělat z pohody nepohodu.

Doporučené články