Ubytuj se na Slovensku

Pokud rádi cestujete, cestujete možná nejen po celé České republice. Samozřejmě, že doma je doma a po domovině se někomu cestuje nejlépe, ale někdo zase rád navštěvuje i jiné kouty světa i v zahraničí. No řekněte, není to krása poznávat i jiné „světy“? Tajemná místa, která vidíte poprvé a můžete se do nich ihned zamilovat? Tím neříkám, že v Česku taková místa neexistují. Je jasné, že nikdo nezná celou Českou republiku a tak je vždy šance i tady objevit nová místa, která se vám zalíbí natolik, že je potom budete navštěvovat mnohem častěji.

ubytování

Jak jsem ale řekla, cestovat můžete kamkoliv na světě. Jen záleží vlastně na tom, kam vás to nejvíce táhne a kam byste nejraději vycestovat za dobrodružstvím. Pokud ale nemáte příliš rádi jezdit daleko a cestovat daleko, můžete zavítat na Slovensko do Velkého Mederu, který je opravdu nádherný a i zde můžete poznat krásnou krajinu. Ubytování Velký Meder vám nabízí neskutečné možnosti. Pokud byste nevěděli, kde se Velký Meder nachází, nenajdete ho až tak daleko od České republiky – Velký Meder je totiž na Slovensku. Slovensko je nádherná krajina, kterou si vždycky spojím s pohodou a pozitivní energií. Nevím proč. Nejspíše proto, že když jsem tam jako menší jezdila na prázdniny, když nebyla škola, opravdu jsem tam byla šťastná. Byli jsme ubytovaní u moc milých lidí v domečku a bylo to moc fajn.

cyklisté

Celá rodina jsme tam byli a byli jsme spokojení. Bylo to v létě, byla tam zahrada a na té zahradě rostl strom, na kterém byly třešně, takže jsme je se sestrou každý den jedly a sbíraly – jejda, to byla lahoda! Také jsme zavítali často i do města do obchodů a do termálních pramenů – horkých bazénů a venkovních bazénů v Dunajské Stredě. Musím říct, že na Slovensko vzpomínám opravdu velmi ráda a kdyby se naskytla jednou možnost, určitě bych se tam hned vrátila zpátky a moc ráda.

Doporučené články