Nakupte si testy před sezonou onemocnění

Koronavirus sužuje celou planetu již více než dva roky. Asi není nikdo, kdo by o této nemoci neslyšel. Postihuje dýchací cesty a mnoho lidí boj s ním bohužel prohrálo. Protože šlo o nový typ onemocnění, nikdo moc nevěděl, jak se proti ní chránit. Vědci časem přišli na to, že skvělou ochranou před šířením nemoci mohou být testy, které dokážou odhalit, zda je někdo přenašečem nemoci či nikoliv. Nejprve jsme se mohli setkat s PCR testy z nosohltanu, a později se přidaly antigenní testy ze slin či z nosu, které jsou o něco příjemnější.

buňka koronaviru

Antigenní testy zvládnou všichni
Všichni, kteří chtějí mít jistotu, že jsou zdraví, a nemohou nikoho nakazit, mají možnost testovat se právě antigenním testem. Vivadig-ne má v nabídce testy, které si můžete koupit pro svoji osobní potřebu nebo pro potřeby své firmy nebo jakékoliv instituce, kde by bylo testování žádoucí, aby se snížilo riziko nákazy a další nutná opatření.

covid testy

Antigenní testy byly jdou dobu povinné pro všechny, a vzhledem k rostoucímu počtu nově nemocných lidí je možné, že budou povinné opět. Pamatujete si, jak byly všude ze dne na den vyprodané a nedostupné? Mějte je v zásobě a výpadek produktu vás nepřekvapí.

Proč si vybrat testy právě od Vivadiag? Protože jsou velmi citlivé, a díky tomu je jejich spolehlivost okolo 100 %. Každý test obsahuje všechno k pohodlnému testování, kdekoliv je potřeba. Testy se snadno používají – stačí udělat stěr z kraje nosu a výsledek uvidíte během pár minut. Rozhodně stojí za to si počkat na výsledek třeba před návštěvou v domově seniorů. Je potřeba chránit ty nejzranitelnější, a testy ze slin či z nosu jsou spolehlivou metodou, jak zjistit, zda jste zdraví či ne. Balení najdete po 25, 100 a 1000 kusech. Buďte připraveni na nadcházející podzim a zimu, kde se pravidelně zvyšuje počet respiračních chorob, včetně koronaviru.

Doporučené články