Prodáváme především krejčovské panny nastavitelné které jsou určené hlavně pro švadleny, ale i obyčejné!


Moje tetička se vyučila jako švadlena. mamce ušila krásné svatební šaty, šije nádherné povlečení na polštářky i peřiny a mně jednou k narozeninám ušila krásnou zástěru! Všimla jsem si, že má doma krejčovské panny, na kterých si každá profesionální švadlena svoje výtvory, které ušije zkouší. V dnešní době si už můžete zakoupit krejčovské panny z různého materiálu v různých barvách ale také i v různých provedeních!!

Co je na krejčovských pannách podstatné?

Šířka ramen
Dobré proporce figurín umožňují dobře odzkoušet především rukávy a objem hrudního koše, je důležité, aby tyto panny měly optimální šíři pasu i boků a podle nich bylo pak možné přizpůsobovat modely. Úzká ramena figurín nedovolí zjistit, jak model bude ve skutečnosti vypadat na lidské postavě.

krejčovská panna

Krejčovská panna nastavitelná je vhodná už pro švadlenky a lidi, kteří se šití věnují víc profesionálně, pomáhají všem těmto lidem, aby se při práci tolik nenadřeli a pannu si mohli nastavit tak jak chtěli. Tento moderní výrobek dnešní doby je opravdu vynikající! Ve středu krejčovské panny jsou malé kotouče, kterými pannu utahujete nebo povolujete.

krejčovský metr

Tudíž je panna širší a můžete na ní zkoušet modely různých velikostí! Nahoře je také kroužek, díky kterému vršek panny můžete také povolit a rozšiřovat jej. Uvnitř jsou různé šroubky, které prodlouží vaší krejčovskou pannu, tudíž je delší a můžete na ní zkoušet například krátké i dlouhé šaty! Můžete rozšiřovat a zužovat pomocí šroubků pas. Je to podle mě ta nejlepší varianta pro vás! A právě krejčovské panny nastavitelné vám můžeme nabídnout my v různých barvách, a to v barvě šedé, červené, nebo černé. Dále prodáváme pannu kovovou, dokonce i krejčovské panny dětské!

Kde nás najdete?
V Bolaticích- 1.máje 733/10, 747 23, nebo nám můžete poslat email na adresu- prima-obchod@centrum.cz, nebo nám zavolat na naše telefonní http://www.nemvy.cz/telefonni-seznam číslo které najdete na našich internetových stránkách!

Doporučené články