Hypotéka, která osloví

Peníze na podnikání jsou v poslední době potřeba více než kdy dříve. Doba relativní stability zmizela s příchodem doby covidové, mnoho věcí se změnilo, probíhaly zásady do soukromého podnikání a mnoho lidí bylo donuceno zavřít své obchody a čekat co bude dál. Mnoho z podnikatelů tuto dobu neustálo a byli nuceni zavřít prodejny, restaurace i třeba cestovní kanceláře. Někomu se podařilo zvítězit a už se těšil, že se svět vrátí do normálu, ale vše překazila válka na Ukrajině – začalo rapidní zdražování, rostoucí inflace krátí veškeré úspory na účtu každého z nás, lidé jsou nuceni šetřit a samozřejmě jsou na prvním místě dovolené, oblečení, návštěvy restaurací či kulturních akcí.

smlouvy ke kontrole

Zkrátka jakékoli zbytné zboží teď příliš nefrčí. Pokud podnikáte v této oblasti, držíte se sotva na poslední nitce, ale máte ještě nápad, jak celou věc zvrátit, jen potřebujete peníze jako investici? Nabízíme vám možnost nebankovní hypotéky Hypotekybezregistru.cz, která se vyřizuje velmi rychle, neprobíhá u ní žádné zbytečné papírování a protahování. Ať už máte záznam v registrech či nikoli, jsme vám k dispozici a nabízíme možnost hypotéky.

nízké splátky

Jsme schopni nastavit splátky nižší, než které často nabízí banky, a splatnost je možné natáhnout až na třicet let. I pokud máte nějaké komplikované podmínky, určitě se na nás neváhejte obrátit, pokusíme se vše vyřešit. Nemusíte mít obavu z nějakých poplatků předem, nejprve vyřešíme všechny podmínky, abyste měli možnost se správně rozhodnout – na základě zaslaných podkladů a smluv, které si projdete v klidu. Je pro nás podstatné, abyste mohli ručit nemovitostí, kterou odhadneme a podle toho se bude odvíjet možná maximální výše úvěru. Jinak nám záleží především na vaší schopnosti splácet, takže se nebudeme ptát, zda využijete peníze na nákup zboží, rekonstrukci prostor či k něčemu dalšímu.

Doporučené články