Založte si seznamovací server

Lidé se seznamují velice různě a někdy i docela kuriózně. Někteří na to jdou klasickým způsobem s kyticí růží a posezením v kavárně či cukrárně, jiní se sejdou v kině nebo v divadla a pak spolu odchází třeba na lavičku do parku, a jsou i lidé, co se rádi seznamují přes Internet.

Vzpomenete si v této souvislosti na film z roku 1998 s názvem Láska přes Internet? Tom Hanks a Meg Ryan nám všem předvedli, že i toto funguje, i když samozřejmě s trochou štěstí a se zajímavým rozuzlením. Ale na Internetu se lidé seznamují i podle témat, která je zajímají, například se sdružují ti, co se řadí ke sběratelům nebo k modelářům, chovatelům zvířat či automobilistům. Rádi bychom vám však připomněli, že se lidé rádi seznamují i při cestovatelské vášni.

Mumlavské vodopády v Krkonoších

Možná, že si nyní vybavíte další film, jmenuje se Svatební cesta do Jiljí s Libuškou Šafránkovou a s Josefem Abrhámem, kteří se s velmi humornou nadsázkou chtějí blíže poznat na originální „předsvatební cestě“ a předejít tím případným neshodám, které by mohly vyplouvat na povrch až po svatbě, což bývá už pozdě.

Tímto vám chceme naznačit, že byste mohli lidem nabídnout něco podobného. Vytvořit seznamovací portál a nabízet jim současně společné pobyty, dohodnuté přes hotely, priváty či horské chaty. Lidem to můžete usnadnit tím, že jim vyberete skutečně krásná místa k pobytu, kde na sebe budou mít více času, a budou se moci navzájem lépe otestovat.

SEO optimalizace

Ošetřete si SEO

Aby vám seznamka fungovala a lidé se o vás také dozvěděli, potřebujete být na předních pozicích ve vyhledávačích, konkrétně byste měli mít dobře ošetřené SEO pro Google (optimalizaci). Vyhledávač Google je zatím stále nejoblíbenějším zdrojem pro hledání webových stránek a online SEO vám zajistí, abyste zůstávali stále v popředí, kde vás lidé skutečně najdou a vašich služeb mohou využít.

Doporučené články