Velkorysý prostor pro život


Bydlet v rodinném domě už nemusí být nedosažitelný luxus. Jen je potřeba si sehnat finance a stavební pozemek. A právě tyto dva první kroky jsou limitem pro mnoho mladých lidí, kteří by chtěli nejprve vybudovat zázemí a až teprve potom řešit rodinu. Pro malé lidi je v současné době v Česku bydlení těžko dostupné především kvůli vysokým cenám stavebního materiálu a také stavebních pozemků. Drtivá většina lidí si musí brát hypotéky, což není snadné – banky totiž důkladně řeší komu úvěr poskytnou a většina lidí už přes jejich požadavky neprojde.

velký dům

Jakmile už řešíte zda si dům postavíte sami a nebo si ho necháte postavit třeba na klíč, máte to nejhorší za sebou. Sehnat spolehlivou stavební firmu není snadné, jelikož na trhu jich funguje spousta, a mezi nimi je jich hodně takových, které rozhodně nedodají dům v kvalitě jakou slibují a hlavně ne v termínu. Proto sledujte recenze ostatních zákazníků.

U nás si můžete vybrat z mnoha typových projektů. Jestli hledáte někoho kdo by vám postavil velkorysý dům pro čtyřčlennou rodinu, vyberte si některý z našich domů. Postavit vám můžeme třeba bungalov 5+1, který poskytuje spoustu místa dospělým i dětem. Tento dům je navržený tak, aby celá rodina měla místo pro každého člena. Využít můžete ke společně stráveným chvílím opravdu velký obývací prostor.

bílý dům

Stavíme dřevostavby a zděné domy
Všechny projekty dokážeme postavit v obou variantách. Jestli se potřebujete rychle přestěhovat, vyberte si dřevostavbu, protože ta je hotová daleko rychleji než zděný dům. U každého projektu se můžete podívat na to jak dům bude vypadat v realitě, protože mnozí klienti nám umožnili dům nafotit a prezentovat na našem webu. O kvalitách naší práce svědčí desítky spokojených recenzí. Mezi našimi klienty jsou i známé tváře českého showbusinessu, a doporučuje nás třeba i Marek Ztracený.

Doporučené články