Krásný trávník bez plevele

Vysoká tráva a plevel může být problém pro mnoho lidí. Každý majitel zahrady nebo jiného pozemku ví, že jej musí pravidelně udržovat, jinak se může dostat do problémů. Většina obcí a měst upravuje povinnost udržovat porost, jinak hrozí pokuta. Dalším problémem mohou být naštvaní sousedé, kteří se o své pozemky pečlivě starají, a pravidelně jim je ničí nálety plevele a dřevin od vás. Pokud nemáte čas pravidelně sekat svou zahradu nebo třeba bydlíte úplně někde jinde, může být řešením, že někomu svěříte péči o vaše pozemky.

sekání traktorem

Je to jednoduché
Pokud hledáte někoho, komu byste svou zahradu svěřili, jsme ta správná volba. Provádíme sekání trávy Seceni-mulcovani
, dřevin, a zbavíme váš pozemek i pařezů. Používáme samozřejmě klasické sekačky, křovinořezy, a v případě velmi zanedbaných pozemků můžeme použít i traktor s pluhem nebo mulčovač. Garantujeme vám naprosto čistý pozemek bez vaší námahy.

Jak je to s cenou? Nemusíte se bát, naše služby provádíme za přijatelné ceny. Navíc vám před zahájením prací spočítáme přesnou cenu. K tomu potřebujeme jediné – vidět váš pozemek osobně. Na místě uvidíme jeho rozlohu, jeho stav a jak dlouho budou práce trvat, jaká technika bude potřeba a kolik pracovníků bude zapotřebí, aby vás zbavili všeho, co na udržovaný pozemek zkrátka a dobře nepatří.

sekání sekačkou

Nemusíte se bát využít naše služby, pracujeme rychle a kvalitně. I to jsou důvody, proč si nás najímají města k údržbě městských zelených ploch – například parků. Rádi se postaráme i o vaši zahradu, pole, les nebo louku. Záleží jen na vás, co od nás budete chtít nebo potřebovat. S námi rozhodně nešlápnete vedle – naopak získáte krásný pozemek, který už nebude nevzhledný ani nebezpečný. Na zarostlém pozemku hrozí úrazy, protože pořádně nevíte, kam šlapete. Po naší návštěvě na něm bude zase bezpečno pro lidi i pro zvířata a už se rozhodně nebudete mít za co stydět.

Doporučené články